#ROCdayWarszawa

#ROCdayWarszawa

Jest poniedziałek, a ja nadal mam w głowie sobotnie wydarzenia z #ROCdayWarszawa.


Kiedy pojawiliśmy się z Kasią Borowicz w piątek w biurze Allegro (ten wystrój, te widoki), gdzie przywitali nas Jan i Mateusz, pojawił się delikatny ucisk w dole brzucha wraz z wątpliwościami: niby to już czwarty #ROCday, więc mamy spore doświadczenie, ale tak wielu uczestników jeszcze nie mieliśmy. Czy wszyscy nowi goście odnajdą się w formule antykonferencji? Mając to w głowie ani się obejrzeliśmy, a Mateusz rzucał pomysłami organizacyjnymi na prawo i lewo -dzięki za wszystko, bo sobotni sukces bez Twojego wsparcia nie byłby tak spektakularny!


Nadeszła sobota...

Na początku krótkie przedstawienie idei, sponsorów (dzięki Talent BrandlyJustJoinIT i kolejny już raz HRlink) i bomba odpaliła!


Miałem przyjemność wspomagać Jacka Krajewskiego przy jego moderacji za pomocą kryptograficznych notatek <disclaimer: zdjęcia tego dzieła nie będzie, po przepuszczeniu materiałów przez Enigmę będzie za to ładny wpis na bloga ROC>.


Myślę, że nawet, gdyby temat automatyzacji w rekrutacji był całodniowy, nie byłoby problemów z jego wypełnieniem ;)


Krótka przerwa i nadszedł czas na mój panel: Identifying and assessing new sources of candidates in IT.
Mój debiut w anglojęzycznej moderacji, ale na szczęście nie było kiedy się stresować. Dzięki wielkie za dzielenie się wiedzą - oczywiście zapraszam do kontaktu, jeśli chcecie rozszerzyć któryś z poruszanych tematów! Dopadnę jeszcze Chrisa po obiecane w trakcie panelu materiały.


Kolejny panel, gdzie choć przez chwilę mogłem łowić uchem wspaniałości o mapowaniu doświadczeń kandydata, prowadziła perfekcyjnie przygotowana Maja Gojtowska! Zawsze warto śledzić jej odkrycia w tematach związanych z rekrutacją na jej blogu Gojtowska.com.


Kiedy znów udało się zebrać wszystkich uczestników, Chris Raw podzielił się z nami swoimi dokonaniami na polu Candidate Experience podczas pracy w Zalando ? tutaj również wszyscy słuchali z zapartym tchem!


Ogromne dzięki uczestnikom za to, że byliście oraz pozostałym panelistom:

Paulina Heizer, Ekin Bayildiran, Magdalena Strugarek, Agata Bartha, Artur Deninis, Monika Adamska, Agata Kruszka, Sylwia Duchna, Michał Bieńko
You #ROC !!!


P.S. Czy wspominałem, że bez Kasi Borowicz nic z tego nigdy by się nie zdarzyło? Jesteś najlepsza!


Pozostaje nam czekać na profesjonalne zdjęcia i materiał wideo zmontowany przez Adriano Corso (can't wait!).
Sądzę, że #ROCteam znów podołał zadaniu.

Do zobaczenia na kolejnym #ROCday w Gdańsku!
#letTheKnowledgeFlow #sharingIsCaring #humanResources #sourcing #recruitment


Galeria